Мы обратили внимание, что Вы используете неподдерживаемый браузер. Веб-сайт Tripadvisor может отображаться неправильно.Поддерживаются следующие браузеры:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

Ju mungojnë ditët me diell? Tek ne koha e kaluar me miqtë do ju shijojë po aq shumë. Vendin e dini, ne po ju presim. - Изображение Italian Food& Drinks, Тирана

Фотография: Ju mungojnë ditët me diell? Tek ne koha e kaluar me miqtë do ju shijojë po aq shumë. Vendin e dini, ne po ju presim.

Из отзыва ": Italian Food& Drinks" об объекте Italian Food& Drinks
Ju mungojnë ditët me diell?  Tek ne koha e kaluar me miqtë do ju shijojë po aq shumë. Vendin e dini, ne po ju presim.
A good breakfast is a good start of the day! ☺️
Rizoto me salmon 🍽  Kushdo që e ka provuar, ka pyetur për recetën!  ▪️Ju mirëpresim ta shijoni!
Kremoze dhe delikate, Rizoto me djathë taleggio është pjata e parë ideale për një drekë me familjen ose shoqërinë. 👌
Stili Italian është i njohur për elegancën, dallueshmërinë nga të tjerët dhe komoditetin që ofron.  Në Italian Food & Drinks do t’i gjeni të tre këto elementë.  Fundjavë të këndshme! 🖐
Një Caipiroska alla Fragola për zonjushën të lutem! E ëmbël dhe misterioze si vetë ajo!

Другие недавние отзывы

Italian Food& Drinks: Вы бывали здесь? Поделитесь впечатлениями!